Wersja dla niedowidzących

Sprawy do załatwienia
 Podział administracyjny kraju

Zawiadomienie                            nr-PSP-21/239/2012

o wyborze oferty z postępowania w trybie przetargu nieograniczonego

zgodnie  z art. 92  Prawo Zamówień Publicznych

na zadanie pt. Zaprojektowanie i budowa placu zabaw na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu w ramach  rządowego programu „Radosna szkoła”.

W wyniku szczegółowej analizy ofert:

nr 2 – firmy „Müller z Jelcza Laskowic, liczba punktów w kryterium cena-100%     10

nr 3- firmy  „place zabaw darmar” z Bolesławca  Bożejowice 34 , liczba punktów w kryterium cena-100%  8,15

komisja dokonała wyboru oferty firmy Müller, Jelcz –Laskowice Sp. z o.o. , Al. Młodych 40, 55-220 Jelcz – Laskowice-ze względu na zaproponowaną najniżą cenę (oferowana cena to 118 635,23 zł) oraz spełnienie wszystkich warunków  określonych w SIWZ i PFU

nr 1 -  firmy Tomovy parky spol.s.r.o. Karlovice , Radvanovice 11, 511 01 Turnov Cz.Rep.              o wartości  110.000,00 zł.  -nie spełnia wymogów zawartych w SIWZ i PFU tj.

-brak w ofercie wymaganego sprzęt rekreacyjnego                                                                                  - wszystkie proponowane urządzenia rekreacyjne  wykonane z drewna co jest niezgodne z warunkami PFU                                                                                                                                               - na stronie 00062 załącznik dotyczący propozycji sprzętu nieprzetłumaczony na język polski.       -załączony katalog sprzętu rekreacyjnego z opisami w języku czeskim.                                                 W związku z tym komisja przetargowa postanowiła ofertę nr 1 odrzucić.

Wałbrzych, 17.09.2012r.                                                      Komisja przetargowa:

1. Aleksandra Nowak-    przewodnicząca

2. Waldemar Barański-  członek

3. Jan Migdał-                   członek

Nazwa dokumentu: Zawiadomienie o wyborze oferenta
Podmiot udostępniający: PSP21
Osoba, która wytworzyła informację: Administrator
Osoba, która odpowiada za treść: Administrator
Osoba, która wprowadzała dane: Administrator
Data wytworzenia informacji: 2012-09-21 08:44:19